Presedinte: Antohi Radu
Tel: -
Email: antohi.radu@yahoo.com
Prim-vicepresedinte: Vraciu Andreea-Madalina
Tel: 0763-706-754
Email: vrandreea31@gmail.com
Secretar General: Dragut Irina
Tel: 0767-537-217
Email: irinadragut906@yahoo.com
Secretar Executiv: Buga Andreea
Tel: 0747-497-874
Email: ada.buga@yahoo.com
Vicepresedinte Social: Ene Ionut
Tel: 0766-749-363
Email: eneionutcercetare@gmail.com
Vicepresedinte Educational: Oncescu Alin
Tel: 0786-848-903
Email: alin.oncescu93@gmail.com
Vicepresedinte Proiecte: Eremia Liuba
Tel: 0767-008-206
Email: o.e.liuba@gmail.com
Vicepresedinte PR: Caval Cosmin
Tel: 0765-833-350
Email: cosminflorentin088@gmail.com
Cenzor: Besnea Florina
Tel: 0735-878-443
Email: besnea.florina@yahoo.com
Coordonator departament Juridic: Soare Raluca
Tel: 0765-565-850
Email: soare.raluca@ymail.com
Coodronator departament Social: Tatu Stefan
Tel: 0766-325-857
Email: stefan.stefy97@yahoo.com